Figyeld magad, a történéseket, véletleneket, álmaidat.
Lehetnek fizikai jellegű jelek,váltizások is…, pl nyugtalanság, feszültség,kiütések, herpesz, vándor fájdalmak, hasmenés,lakás elektromos gépei elromlanak, és még Isten tudja mi minden,de nem kell megijedni, általában 3 nap és el is múlnak…
Mivel ezek mindenkinél más, és más, ezért nem tudom azt mondani , nálad ez vagy az fog történni.
Íthatsz bármikor, ha tapasztalsz valamit.
Sőt…, meg is kèrlek rá, igy tudom én is nyomon követni hogyan dolgozik rajtad a Lélekdalamandalàd.